29 Ağustos 2013

Turkcell'de Onay Almadan Üyelikler Yapılıyor!

Hiçbir bilgim onayım olmadan Maykito isimli ve geçen ay ise Fixmobi adlı bir yere üye olmuşum faturam fazla gelince anladım. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda Maykito üyeliğiniz için 40 TL Fixmobi için 10 TL üyelik bedeli dediler. Bu ne servisi ne zaman üye olmuşum, neden bilgisi verilmiyor? Hiçbir açıklama yapmıyorlar.

Üstelik bu servise ait bir numara veriyorlar, iptal için bu numarayı arayın diyorlar. Bu tamamen haksızlık. Hattıma ait bu servisin kapatılmasını ve 40+10 TL ücretin iade edilmesini istiyorum, Turkcell'in böyle bir haksızlığa ortak olmasını hiç yakıştıramadım, param iade edilmezse hattımı değiştireceğim.

Ali 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön