09 Temmuz 2014

Turkcell'de Müşteri Memnuniyeti Yok!

Turkcell firmasına bir hafta önce hattımı taşıdım. Bugün hattını yeni Turkcell taşıyanlara yıl sonuna kadar ücretsiz 6gb internetin olduğunu şans eseri öğrendim. Müşteri hizmetlerini arayıp bunun doğru olduğunu ve bu işlemin bayi tarafından yapılması gerektiği söylendi. Peki ben hattımı Turkcell taşırken bayi tarafından bu konuda tarafıma neden bilgi verilmedi diye müşteri hizmetlerine sorduğumda aldığım cevap manidar ve Turkcell'in kalitesine yakışmayacak bir anlayış! Müşteri temsilcisi arkadaş böyle bir bilginin hat taşıma sırasında verilmediğini verilemeyeceğini. söyledi..
Kendimiz internete girip kampanyalardan takip edecekmişiz. Turkcell'in müşteriye bakış açısı.
1 haftada pişman ettiler.

Ersin 74 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 11 Temmuz 2014

    aradık ulasamadık demekle sorunlar cözülmüyor malesef.insanlar toplantıda yada calısıyor olabılırler.

  • Turkcell Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizi 10.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön