Turkcell'de Müşteri Hukuku Yok!

Ercan U. |

Daha önceki şikayetimde belirttiğim üzere sahte evraklarla şahsım adına Turkcell firmasından faturalı hat alınmıştır ve durum öğrenilir öğrenilmez adli makamlara gerekli suç duyurusunda bulunulmuştur.

Adıma hattın açıldığını öğrendiğim dönemde hattın iptali için yaptığım başvuruyu reddeden Turkcell, bu hattan dolayı 890 liralık borç çıkarmış, hattın iptali için 890 lira ödenmesini dayatmış, ödenmemesi durumunda icra takibi başlatacağını bildirmiş ve gerçekten 890 lirayı icra yoluyla tahsil etmiştir.

Ekteki belgede de görüleceği üzere benim, hattı açmadığım ispatlanmıştır. Müşteriyi koruyucu tedbirleri almayan Turkcell'den şikayetçiyim!

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mayıs
  13:21

  Müşterimizi 19.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ercan U.
  16 Mayıs
  17:04

  Hep aynı hikaye! Zerre kadar müşteriyi düşünmüyorsunuz. Sizin yüzünüzden herkese Turkcell kullanmamalarini söylüyorum.

 • 16 Mayıs
  10:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.