16 Aralık 2013

Turkcell'de Hizmet Yok!

Kullanmakta olduğum data hattı (vınn) faturası beklediğimden çok geldiği için ve sonrasında da faturayı online işlemlerden ödemeye çalışmama rağmen site hata verdiği için Avea GSM hattımdan 0532 532 0000 numaralı çağrı merkezini defalarca aramama rağmen hatalı tuşlama yaptınız diye arama kesildiği için 02123131000 numaralı genel müdürlüğü arayıp bağlanmak istedim tamam demelerine rağmen yarım saat boyunca bağlanan olmadı. Bize yazın kısmından onlarca kez mail atmama rağmen hiçbir cevap verilmedi. Sanırım bana karşı bir soğuk savaş ilan edilmiş. Bu hizmet anlayışıyla Turkcell öncelikle ben ve tüm yakınlarım için bitmiş olduğu gibi bu hizmet anlayışını yargı yoluna taşımaktan geri kalmayacağım.

Mustafa 296 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa19 Aralık 2013

    bana herhangi bir geri dönüş dahi yapılmadan ezbere basmakalıp cevap yazıp gönderdiğiniz için teşekkür ederim. sizden de beklenen tam olarak budur..

  • Turkcell Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön