24 Ağustos 2015

Turkcell'de Hiçbir Ürünün Garantisi Kesinlikle Yok!

Cihazı kullanıyorken aniden şarj uyarısı verdi. Şarj %100 ardından cihaz kapandı, açılmadı, şarja takılınca ekran çeşitli renklere dönüştü, çıkarınca da kapanıyordu garantiye gönderdim. Bir hafta sonra dönüş yapıldı ve yüksek oranda sıvı tespit edildi diyerek 328 TL ücret çıktı. Garantide dahil değilmiş sıvı olduğu için.

Çeşitli bahaneler sunulacağını biliyordum fakat sıvı olayı kesinlik doğru olduğunu kabul etmiyorum. Eğer olduysa da cihazı gönderdikten sonra oldu Turkcell'de kaldı. O süre boyunca muhafaza ve nakil durumlarını bilmiyorum. Yüksek oranda sıvı temasının bu süre içinde olma ihtimali daha yüksek ve hiç muhatap yok...

Levent 1.384 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 26.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön