Turkcell'de Herşey Satana Kadar!

Murat D. |

Turkcell TİM Yenibosna'da bulunan doğuş elektronikten Samsung Galaxy S5 telefon aldım. Turkcell faturalı hattımın üzerine ve de CepKask sigortası yaptırdım oradaki müşteri temsilcileri telefonu alırken de ilgisizdi her neyse telefonumun ekranı kırıldı sigortam olduğu için Turkcell bayisine götürdüm biz yapamayız sigorta geçersiz biz gönderemeyiz siz götürün ama eğer isterseniz paralı servisimiz var deyip başından attılar beni. Diğer Turkcell şubelerine gittim oralardan bilgi aldım diğer şubeler cihazı sigorta şirketine kendileri yolluyormuş ama benim cihaz aldığım yer ilgilenmiyor. Şuan mağdur durumdayım.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:01

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Haziran
  09:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.