09 Eylül 2013

Turkcell'de Görüşmelerim Yarıda Kesiliyor!

İstanbul'un göbeği Fatih ilçesinde 2 yıl önce taşındığım evimde Turkcell hatlı telefonumla konuşma yapabilmek için cama çıkmak zorunda kalıyorum. Bir çok defa telefon görüşmelerim yarıda kesiliyor, arama yapılamıyor, ya da telefonuma ulaşılamıyor.

Konu hakkında kurumun müşteri hizmetlerini aradığımda bağlandığım birim konunun başka birimle alakalı olduğunu söyleyerek diğer birime yönlendirdi. Üçüncü yönlendirme yapan arkadaşta ilk başta bağlandığım birime tekrar yönlendirmeye kalktı. İşlem yapılabilmesi için, telefonumdaki kaç para puan var gibi konuşma esnasında cevaplanması zor bir güvenlik sorusu sorularak, yeniden ücretlendirme yapılacak bir aramaya zorlanmaktayız.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön