26 Ağustos 2013

Turkcell'de Faturama İnternet Bedeli Eklenmiş!

20. 07. 2013 tarihinde telefonumu yenilemek için Eskişehir Espark Bimeks mağazasına gittim. Almış olduğum yeni telefonumun Turkcell hattına 1 gb internet almak istedim mağazada bulunan Turkcell standına gidip isteğimi ilettim bana 2222'ye yeni 1 gb şeklinde sms göndermem söylendi.

Bu işlemi stantta görevli bayan eleman yaptıktan sonra internete bağlanıp gerekli güncellemeleri yaptım. Sonra fatura 75 TL şeklinde bana yansıdı.

Sadece 5 gün için hesap kesim tarihi 25 Temmuz imiş fatura ayrıntısını bir Turkcell bayine sorgulattığımda 15 TL ayrıca internet kullanım bedeli olduğunu söyledi ki ben zaten 1 gb paketi almıştım. Sonra madem ki 5 gün var hesap kesimine beni uyarmalıydı elemanınız.

Ayten 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön