Turkcell'de Fatura Detayımı Göremiyorum!

Şefika K. |

Turkcell satış acenteleri ve call center'lerin yeterince donanımlı olmaması sebebiyle tutarlı bilgi alamadığım önceki problemlerim nedeniyle telefon hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Ancak ödenmesi gereken son bir faturam mevcut. Fatura bedelimin ödemem gerekenden fazla olduğunu fark ettiğim için satış acentelerine gidip fatura detayımı görmek istedim.

Ancak yurtdışı arama ve MMS'lerimin olduğunu ancak detayını call center'ı arayarak öğrenebileceğimi söylediler. Call center ise detayı paylaşamayacağını söyledi. Israr edince eski ev adresimin kayıtlı olduğunu, yeni adresimin de gözükmesine rağmen posta adresim olmadığından gönderemeyeceklerini ve e-mail de atamayacaklarını söyledi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şefika K.
  01 Aralık
  12:17

  Yardımlarınız sonucu fatura detaylarım bana ulaştı. Teşekkürler, ancak ancak yapılan telefon görüşme ve kullanımlarla bana gelen fatura arasında tutarsızlık var. Satış acenteleriyle yaptığım görümelerle de teyit ettim ve bana türkcell finans birimiyle görüşmem gerektiğini, kendilerinin bir yardımı olamayacağını söylediler. Ancak 532 hattından ulaşmam imkansız, zaten aradığımda benden kullandığım numarayı tuşlamam istiyor ve tuşladığımda böyle bir hat kayıtlı değildir uyarısıyla hattan düşüyorum. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.
  Şimdiden teşekkürler.

 • 29 Kasım
  15:43

  Müşterimiz ile 29.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.
  Müşterimize, Turkcell faturaları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 27 Kasım
  08:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.