16 Eylül 2013

Turkcell'de Arızalı Modemi Tamir Ettiremedim!

Haziran 2013 de tatilden önce internet erişimi için aldım.Almaz olsaydım. Tam tatilde internete giremediğimi anladım.3-4 bilgisayarda bağlanamayınca 532'yi aradım.Önce bir Turkcell iletişim merkezine gitmemi söylediler.Gittim.Flaş diskte arıza olduğunu aldığım yere götürmemi istediler. İzmir'deydim. Adana'ya dönünce gittiğim TİM en iyisi aldığım bayiye gitmemi söyledi.

Aldığım yere gittim,arıza olduğunu Genpa'ya gitmemi söyledi.Bana acil lazım olduğunu İzmir'e döneceğini söyledim.Tekrar 532'yi aradım,herhangi bir TİM'e gitmemi yardımcı olacaklarını söylediler. Çeşme TİM'e gittim 1 haftadan önce yapamayacaklarını, bana Adana'ya teslim olarak gönderemeyeceklerini deyince,kullanamadığım vınnı iade ettim.

Mustafa 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizi 22.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön