26 Nisan 2013

Turkcell12 Yıl Öncesinden Borç Çıkarıldı!

Telefonuma gelen bir sms ile tam 12 yıl önce kullanmış olduğum telefon numarası üzerinden icraya yansımış meblağları faizleriyle birlikte ödemiş olduğum halde dosya masrafı eksik olduğu gerekçesi ile 160 TL ücreti avukatlık bürosu hesabına veya turkcell bayilerinden ödemem gerektiği bilgisi verildi. Ödemezseniz dosya masrafından dolayı tekrar icraya yansıtılacak bir daha dosya masrafı daha verilecek bilgisi, dosya masrafı tekrar icra bir daha dosya masrafı istenecekmiş. Trajikomedi yani!

Bundan 12 yıl önce ödedim kurtuldum dediğim borcun bugüne yansımış dosya masrafını da ödersem, FALAN FİLAN ücretini ödemediniz diye 2025 yılında da karşımıza tekrar çıkartacak mısınız? Nasıl emin olacağız?

Kayhan 106 Okunma

Cevaplar

 • Kayhan 11 Haziran 2013

  ÜRÜN VE SERVİSLERİMİZ diye başlayan otomatik cevaplarınız yerin dibine batsın.... 20 gündür ödemiş olduğum dayatmayla 13 yıl öncesinden ödetmiş olduğunuz meblağ sonrasında BORCU YOKTUR KAĞIDI GÖNDEREREK DÜŞÜN YAKAMDAN İSTİYORUM. GÖNDERİN BORCU YOKTUR BELGEMİ

 • Kayhan 28 Mayıs 2013

  Eşşek gibi borcumuzu ödedik! Çünkü bu ülkedeki büyük firma denilen turkcell 12 yıl değil 120 yıl sonra da borç çıkarsa biz vatandaşların en ufak bir itiraz hakkı yok. Korkudan da hemen ödüyoruz. Neden çoluğumuz çocuğumuz var, aman başımıza bir iş gelir, mahkemelerle falan uğraşmayalım! Borcu yoktur yazısı istedim, tamam dediler o da yok ortada. Vatandaş olarak acınacak halimiz var.

 • Kayhan 30 Nisan 2013

  Aynı standart cevap kopyala yapıştır verilmiş. Bu markanın müşteri odaklılıkla alakası yok. Çözümle alakası yok. çünkü tutulacak bir yanları yok. İnanın halen turkcell müşterisi olan kişilere üzülüyorum.

 • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kayhan 30 Nisan 2013

  Bu ülkenin insanlarını markasının başına TÜRK koyup saf yerine koyan, güya kocaman bir firma. Abone sayınızın her geçen gün düşmesinin faturasını elbet bir gün sizlerde göreceksiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön