Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yanlı Adres Giren Turkcell Maddi Ve Manevi Sorunlarımın Sorumlusudur

Murat
29 Kasım 2023 23:01
3.368

Maddi ve Hukuksal olarak Turkcell çalışanlarının hatasından ötürü başıma gelecek tüm sorun ve sorumlulukların sorumlusu Turkcell’dir

Sonu x3 53 ile biten hattımı Turkcell’e taşıdım. Gerekli belgeleri Gebze TİM merkezine teslim ettim Home Office çalıştığımdan ötürü ev adresime şahıs şirketi kurdum. X3 53 ile biten numaramın giderden düşülmesi için muhasebeciye gönderdim ve uyarı geldi adres benim adresim değilmiş.

Bunun üzerine x3 53 numaralı hattımdan 23.11.2023 tarihinde Turkcell müşteri hizmetleri aradım. Görevliye adresim yanlış gözüküyor. Yazan adresi söyler misiniz dedim faturada zaten görüyorum görevli adres söyleyemeyeceğini yeni adresi benim vermem dahilinde güncelleme sağlayacağını belirtti. Bunun üzerine benim bilgilerimi benimle paylaşmayan kişiye ben neden bilgi vereyim ben zaten numara taşıma esnasında size gerekli olan bilgileri resmi belge (ikametgah) ile verdim. Beni bir üst yetkilinizle görüştürün dedim ve belirli konuşmalardan sonra telefonu kapattık. Evet Turkcell geri dönüş sağlamış ama benim hatam o hattı yanımda taşımamak ve bunu görevliye belirtip irtibat numarası vermemek oldu.

Tekrar 24.11.2023 saat 11:23 te bu sefer sonu x9 97 ile biten hattımdan irtibat kurdum. Sonu x9 97 olan hattım üzerinden benimle iletişime geçilsin dedim. Ancak Turkcell oralı olmadı.

27.11.2023 tarihinde 22.22 de tekrar müşteri hizmetlerini sonu x9 97 olan numaramdan aradım. Açıkladım başıma yasal olarak bir sorun gelse orada afaki bir adres gözüküyor. Kendimi ifade edene kadar birçok sorunla karşılaşırız. Sorunu çözecek olan yetkili iletişime geçsin dedim ama nafile.

29.11.2023 tarihinde saat 14:37 de müşteri hizmetleri ile sonu x9 97 olan numaram üzerinden iletişime geçtim. Bir çuval kontrol yardımcı olalım diyorlar ama bilgi paylaşmıyorlar. Siz benimle paylaşmıyorsanız ben bilgilerimi size verdim. X9 97 numaralı hattımdaki adres doğru adres onu al x3 53 numaralı hattıma yapıştır. Yok onu da yapmıyorlar. Çünkü kendilerini hatasız, ben kendi isteğimle değişiklik yapıyormuşum gibi göstermeye çalışıyorlar. Kusura bakmayın. Siz kendinize kendi istediğiniz şekilde bir Cumhuriyet kurmuşsunuz hak hukuk tanımıyor kendi kafanızdan işlem yapıyor beni hem hukuki hem de maddi olarak zarara uğratıyorsunuz.

Bu yazıyı şikayeti özellikle bir kayıt olsun diye yazıyorum. Turkcell’in çalışanlarının yapmış olduğu hata, düzeltmek için Herhangi bir çaba göstermemesinden ötürü başıma gelebilecek tüm sorun ve sorumlulukları kabul etmediğimi beyan ediyorum.

profile profile
2 Destek
30 Kasım 2023 01:04 (Şikayetten 2 saat sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

01 Aralık 2023 17:04

Değerli Müşterimiz, Talebinizi değerlendirilmesi için ilgili kanalımıza yönlendirdik. İnceleme tamamlandığında size bilgi verileceğini belirtmek ister, kısa bir süre daha beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Turkcell

Murat
01 Aralık 2023 17:15
Yanlı Adres Giren Turkcell Maddi Ve Manevi Sorunlarımın Sorumlusudur

Sikeyetvar.com üzerinden konu ile ilgili olarak çözüm süreci ve teşekkür mesajı göndermem ile ilgili 3 mail ard Arda geldi. Öncelikle şunu ifade etmek isterim ki benim sorunumun sorumlusu Turkcell'dir. Kendi eksiklerini hatalarını yanlışlarını düzeltmeleri için bir bildirimde bulunduğumdan dolayı teşekkür etmeleri gereken kendileridir. Ben kendilerinden özel bir talep ve istekte bulunmadım. Hatanızı düzeltin dedim ve konuyu yargıya taşımak için gerekli girişimlerde bulundum. Konunun çözüm surecine gelince firma halen beni aramış ve hatalarını düzeltmek için bir girişimde bulunmuş değil. Çözüm kolay arayacaklar bir hata olmuş düzeltelim diyecekler. Firma halen konuya sorunsuzca yaklaşiyor.

Murat
03 Aralık 2023 11:31

Sonunda Turkcell arama zahmetinde bulunarak yaptığı hayatı düzeltti. Bu konu buraya kadar taşınmamalıydı.

Turkcell Numara Taşıma Şikayetleri

1

Turkcell Numara Taşıma Sırasında Alınan Hata

Selma
30 Mart 17:52
792
Turkcell Numara Taşıma Sırasında Alınan Hata

Turkcell Numara Taşıma Mağdur Edildim

Ferhan
08 Eylül 2023 19:34
367
1

Turkcell'den Skandal Uygulama

Ayşe
05 Temmuz 2023 15:19
1.254
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz