15 Ekim 2016 #6697411

Turkcell'İn Yaşattığı Cep Kasko Mağduriyeti

Antalya 5 m Migros'tan aldım ipone6 cep telefonu için yağlandırıp ballandırıp çalışanlarınızdan cep kaskoyu aldık ve hala ödemeye devam ediyorum ama gel gör ki telefonun ekranı kırıldı ve aynı bayiye gittik ama biz bakmıyoruz siz sattınız kim bakıyor bi numara verdiler günlerce ara ulaş telefonu bakmıyoruz diyen bayiye tekrar teslim et bir ay geçti arayan soran yok sonra bir mesaj geldi telefonunuz yapıldı gelin alın diye gittik kutuyu açtık kırık ekranlı koyduğumuz gibi duruyor bu ne siz ödeme yapmadınız o yüzden ne ödemesi kasko yapmıştık hala ödüyorum yok bir de tamir parası ayrıca ödeyeceğiz ona da tamam. Ama ne aradınız ne sordunuz müneccim miyim ben 5 m Migros çalışanları bir hayal kırıklığı bir konudan habersiz ne nereye ne yöntemle baş vurulacak bilen yok sorumlu bir müdür yok tekrar verdik 1 aya ancak gelirmiş ve yasal işlem başlatıyorum beraber Turkcell'e takılacağız mahkemede.

Bilal 500 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz ile 12.11.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bilal19 Ekim 2016

    Sayın hazır cevap yetkili çok biliyorsunuz ya insanları kandırmayı uyduruk bir numara verip aklınız sıra cevap veriyorsunuz hala dalga geçiyorsunuz, verdiğiniz numarayı bir de kendiniz arayın hangi soruna cevap bulabiliceksiniz bi deneyin

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön