16 Eylül 2013 #2013738

Turkcell'in Ücretlendirme Politikasını Beğenmedim!

Turkcell vınn hattımda tanımlı 5 gb Kamu tarifesinin taahhüdünün bitmesi üzerine yeniden taahhüt verene kadar kullandığımız 4 gb internet için 43 lira ücret kesilmiş. Normalde 5 gb için 26, 30 lira ödüyorken 4 gb nasıl 43 lira orantılanır?


Yeni gelen müşterilere bile 4 gb internet modem hediye edildiği halde 30 lira karşılığında veriliyorken bizim 3. yılımız olduğu için cezalandırıldık mı acaba? Yoksa reklam paralarını çıkaramayan Turkcell her müşteriden para alalım da rekor kar edelim diye CEO'dan emir mi aldı?

Turgay 218 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 20.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paket fiyatları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön