14 Eylül 2013 #2011250

Turkcell'in Twitter Paketini Kullanamıyorum!

2 gün önce sabah saatlerinde Turkcell'den twitter aylık paket aldım. İlk defa aldığım için paketi 1 TL'ye aldım. Neyse bana size onay mesajı yollanacak diye bir mesaj geldi 2 gün geçince gelmediği için bende yeniden gönderdim ama paketiniz var diye bir mesaj geldi. Bende twittera girdim ama çıkış yapınca benden 50 krş aldı. Sonra ben internetten girdiğim için diye telefonun uygulamasından girdim ama yinede para çekti. Yaklaşık 4-5 TL'm boşa gitti ve halen paketimi kullanamıyorum.

Ecem 389 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizi 24.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön