26 Ağustos 2013

Turkcell'in Sürekli Aramasından Bıktık!

Arkadaş Turkcell kullanmak istesek numara taşıma zaten yaparız. Mesaj ve aramalarınızdan artık bıktım. Nedir bu arkadaş nerelerden buluyorsunuz bu numaraları? Ne hakla lüzumsuz saatlerde rahatsız ediyorsunuz. Ayrıca tarafımın bilgisi olmadığı 53864388** numaralı hat hakkında acil bildirim talep ediyorum. En kısa sürede sesli geri dönüş bekliyorum.

Ugur 41 Okunma

Cevaplar

  • Ugur15 Eylül 2013

    yapılan geri dönüşte iletilen talep için çözüm odaklı değil. müşteri temsilcisi o anki talebi kapatabilme konusunda oldu.

  • Ugur15 Eylül 2013

    şikayetim ile ilgili bir arkadaşınız dönüş yaptı. görüşmede ilettiğim şikayet ile ilgili kayıt açtığını belirtti. ama geri dönen olmadı. yanıt bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön