20 Ocak 2014 #2243831

Turkcell'in Servise Gönderdiği Telefonum Onarılıp Gönderilmedi!

Turkcell benden aldığı arızalı telefonumu Başarı servise gönderdi ve benim cihazımın normalde maksimum 3 iş günlük tamir süreci olduğu halde 17. güne girdik hala cihazımdan haber dahi alamıyorum. Başarı servis 2 haftadır telefonlarını dahi açmayan bir firma, Türkiye genelindeki bütün servis noktalarını aradım hiçbirisinde Telefon açma adeti yok.


Ankara genel merkezlerinde bir teknik servis sorumlusuna zar zor ulaştım ancak oda yardımcı olamadı. Kadıköy'deki servis yerlerinde arıza filan yok direk santrali kapatmışlar, Başarı ismini çok duymuş olsam da bu kadar kötü bir firma olduğunu bilmiyordum. Koskoca Turkcell'i Bu kadar basit ve kötü bir firmayla çalıştığı için kınıyorum.

Semih 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön