28 Ekim 2016 #6801934

Turkcell'in Otomatik Paket Geçişi Yoluyla Yaptığı Mağduriyet

Yıllık taahhüt süremin dolmasına bir gün kala müşteri hizmetlerini arayarak, yarın itibariyle taahhüt süremin bittiğini ve turbo avantaj 3 GB paketine geçmek istediğimi belirttim. Gereken şartları sağlamadığım yanıtını aldım. Bunun üzerine söz konusu paketin açıklamalar kısmında paketi kullana bileceğimin yazdığını söyledim. Temsilci teyit etti fakat taahhüt süreniz yarın dolduğu için şimdi sizi geçiremiyorum, yarın ararsanız geçiririm dedi. Bir gün sonra otomatik olarak avantajlı maxi paketine geçirildiğime dair mesaj aldım. İptal ettirmek için aradığımda turbo avantaj 3 GB paketine geçemeyeceğimi çünkü avantajlı maxi paketten istediğim pakete geçiş olmadığını öğrendim. Bu pakete kendi isteğim ile geçmediğimi, kurum tarafından otomatik olarak geçirildiğimi belirtmeme rağmen yardımcı olamayacaklarını söylediler. Sorunun çözümünü mahkemede aramakta kararlıyım.

Haydar 117 Okunma

Cevaplar

  • Haydar31 Ekim 2016

    Verdiğiniz bilgi yeterli olsaydı buraya yazmazdim

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.10.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön