21 Ekim 2016
Yorum Yap
#6743152

Turkcell'İn Kontratlı Note 7 Mağduriyeti

03.09.2016 tarihinde 1300 TL ön ödemeli ve gerisi 24 ay kontratlı Note 7 cihazını Manisa merkezdeki Turkcell bayisinden aldım. Malum patlama haberleri sonrasında 21.09.16 tarihinde Note 7 cihazımı değişim için Samsung yetkili servisine bıraktım.
Yeni cihazları bekledik onlarda problemli çıkınca iş kontrat iptaline gitti yaklaşık bir haftadır Turkcell ile kontrat iptali için uğraşıyorum başta cihazı getirin diye direttiler cihaz bende olsa zaten götüreceğim sonrasında samsunla anlaşmalı olarak kontratların iptallerini sağlayacaklarını belirttiler fakat cihazın 2. taksiti gelecek daha bizi ne arayan var ne soran anca arkadaşlar incelemekle meşguller Samsung'dan soğudum kadar Turkcell dende soğudum milleti kendi paraları ile rezil ettiler. Lafa geldi mi her iki firmada önce memnuniyetten bahseder ama icraate geldi mi anca oturdukları yerden laf yetiştirmekten başka bir işe yaradıkları yok maalesef.

Adnan 477 Okunma

Cevaplar

 • Adnan11 Kasım 2016

  Bu hafta başında Turkcell finansman aradı kontratımın iptal edildiğini bildirdi yatırdım ücretler içi ise bireysel müşteri hizmetlerini armam gerekli olduğunu söyledi bunun üstüne bireyseli aradım yok o ise biz bakmıyoruz diyip tekrar finansala yönlendirdiler bu böyle 2 - 3 tur devam etti 2 gün sonra yaklaşık 1 aydan fazla bir süre için çözüm merkezine açmış oldum forumu arkadaşlar okuyup sonunda dönüş yaptılar iban istediler verdik 5 iş günü içinde paranın tamamının yatacağını belirttiler bakalım Turkcell bu sefer sözünü tutacak mı yoksa iade içinde 1 ay daha bekleyeceğiz mi göreceğiz.

 • Adnan07 Kasım 2016

  Arkadaşlar GSM operatörü olarak gayet iyi ama benden sizlere dost tacvsiyesi kesinlikle ve kesinlikle Turkcell'den kontratlı telefon almayın mazallah cşihazda bir sorun çıkar görüyorsunuz işte 1 aydan fazla süredir halen çözüme kavuşturamadılar. Müsait bir zamanda elimdeki evraklarla tüketici mahkemesine başvuracağım yoksa bu beyfendilerin keyfini beklersek taksitler biter bizim iş çözüme kavuşmaz.

 • Adnan06 Kasım 2016

  Turkcell çözüm merkezinden konu ile alakalı halen dönüş yok 1 ay oldu daha çözüme kavuturacaklar inşallah. :)

 • Adnan26 Ekim 2016

  Konudada belirtiğim gibi 2. taksit de fatturaya yansıtılmış ama bize halen dönen yok Turkcell müşteri memnununiyeti konusunda ne kadar hızlı hareket eetiğini görüyorsunuz:)

 • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Adnan21 Ekim 2016

  İlgili şikayet için 1 hafta önce oluşturdum form var zaten inceleme yaparsanız görürsünüz.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler