15 Ekim 2016 #6696391

Turkcell'in Kendi Kendine Emri Vaki Yapıp Kafasına Göre Abonelik Yapmış!

Turkcell kendi kararıyla sanki ben burç yorumu istemişim gibi kafasına göre 7 günlük hediye vermiş abone yapmış! Ben mi istedim bana mı sordunuz abone yaparken ama iptali için 3 gün içinde benim onayımı bekliyor. Usulsüzlüğün alası. Binlerce üyesi olan Turkcell in 19 TL'ye mi ihtiyacı var. Binlerce kişiye aynı abonelik yapılıp 3 gün mesajı görmeyip iptal edemeyen üyelerden haksız yere kazandığınız.


Ücretleri bir düşünün vicdanınız ne kadar rahat. Mesaj gelmiş bilgilendirme göndermişler 3 gün telefonu görmedim. Bir çok insan Whatsapp vb. Gibi uygulamalar kullandığı için mesajları genelde dikkatte almaya biliyor. Şimdi zoraki bu fatura ödeme mecburiyetinde tutuluyor sonrakileri iptal edebiliyorsunuz. Bu da ayrı bir usulsüzlük yöntemi! Faturama yansıtılan 14.70 TL'yi geri istiyorum...

Sibel 100 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 18.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön