20 Şubat

Turkcell'in Kendi İnternet Sitesinden Almış Olduğum 150 TL'lik Kulaklığı Ortadan 2'ye Ayrıldı

Aralık 2017 yılında Turkcell'in kendi internet sitesinden almış olduğum 150 TL'lik kulaklığı ortadan 2'ye ayrıldı. Turkcell'i garanti firmasına yönlendirmesi için aradım ve beni ilk olarak Turkcell iletişim merkezine yönlendirdiler. Orası KVK'ya yönlendirdi, KVK'ya gittim biz bakıyoruz dediler, Genpa'ya gidin dediler Genpa'ya gittim biz bakıyoruz dediler tekrar time döndüm yapacak bir şey yok dediler. Turkcell'i aradım sizin kayıtlarımızda yok mu bu ürünlere garanti olan firma yok dediler. 20 yıllık Turkcell'liyim böyle rezillik görmedim.
Yazıklar olsun diyorum...

Osman 246 Okunma

Cevaplar

  • Osman22 Şubat

    Kendi internet sitenizde neden o zaman Turkcell garantisi reklamı var? Kaldı ki garanti firmasının iletişim numarasını adresini defalarca istememe rağmen neden vermediniz o zaman sayın Turkcell? Tüketiciye sunum yaparken ki Turkcell garanti logosunu yazısını kaldırın o zaman. Haksız mıyım?

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön