11 Nisan
Yorum Yap
#10328176

Turkcell'in Kandırmacası!

11 Nisan 2018 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerinden arandım. Telefonu açtığımda telesekreter "Merhaba sizi Turkcell müşteri hizmetlerinden arıyoruz. Talebiniz alınmıştır. Teşekkürler, " dedikten sonra telefon kapandı. Telefon daha kulağımdayken Bidolu diye bir yerden mesaj geldi, üç aylık abone olmuşum. Ücreti 14,90 TL imiş. Aynı anda müşteri hizmetlerini arayıp böyle bir talebimin olmadığını isterlerse telefon kaydını da dinleyebileceklerini söylememe, yukarıda bahsettiğim olayı aynen anlatmama rağmen üyeliğin iptal edilemeyeceği bilgisini verdiler. Turkcell'e bu tür sıkıntılar ve bu nedenle hat değiştiren çok tanıdığım oldu fakat benim başıma ilk kez geliyor. Sıkıntımın en kısa süre içerisinde giderilmesini talep ediyorum. Ben böyle bir şey görmedim.

Dilek 197 Okunma

Cevaplar

 • Dilek'in Teşekkür Mesajı17 Nisan

  Sıkıntı duyduğum konuda şikayetime kısa sürede geri dönüşünüz ve sorunu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • Dilek17 Nisan

  Sıkıntı duyduğum konuyla ilgili olarak kısa sürede geri dönüş yaptığınız ve sorunuma çözüm bulduğunuz için teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi14 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Bidolu Servisi üyeliği ile ilgili iade taleplerinizi üyeliğiniz olan hat üzerinden 0850 532 18 18 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Dilek11 Nisan

  Yani ne demek istediğiniz anlayamadım. Bu mesaj mağduriyetimin giderileceği anlamına mı geliyor.

 • Turkcell Temsilcisi11 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler