14 Eylül 2013

Turkcell'in İstenmeyen Reklam Mesajları Bıktırdı!

Defalarca Turkcell müşteri hizmetleri arayıp istemediğim halde sürekli reklam, hediye, spor vb. . . gibi mesajların gelmesinden bıktım. Sürekli hiç işim gücüm olmayan birisiymişim gibi müşteri hizmetlerini arayıp söylüyorum her zamanda aynı laf ok kapatıyoruz bir daha gelmeyecek. Engelledik yazısı geldiği halde 15 gün sonra tekrar aynı mesajların gelmesinden ve müşteri hizmetlerini şikayet etmekten bıktım artık.

Ahmet 252 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Reklam ve Tanıtım Mesajları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön