19 Eylül 2013 #2019800

Turkcell'in İpad Kampanyasından Yararlanamıyorum!

Yıllardır Turkcell üyesiyim, 3 yıla aşkın faturalı hat kullanıyorum ve ödemelerimi düzenli yatıyorum. İpad kampanyanızdan yararlanmak istiyorum. Müşteri temsilcileriniz ve şubeleriniz en az bir yıl faturalı olmam gerektiğini söylüyor ama kontrol edildiğinde P segmenti gözüküyorum. Yüksek ve düzenli ödememe rağmen neden P segmenti? Temsilcileriniz yardımcı olmuyor. Kısa zamanda kampanyanıza dahil etmediğiniz takdirde yasal işlemler başvurmak zorunda kalacağım.

Guney 68 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 01.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tablet kampanyası katılım kriterleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Guney22 Eylül 2013

    Hala bir cozum yok !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön