24 Ağustos 2013

Turkcell'in İnternet Paketi Hemen Bitti!

Yaklaşık 2 hafta önce 100 mb internet paketi yaptım ama yaptığım andan itibaren 1mb bile kullanamadan bittiğini ve TL'lerimden yediğini gördüm. Ben kullanmadan nasıl 100 mb gibi bir rakam hemen bitti? Ben internet paketi var diye rahat hareket ederken yaklaşık 15 TL'm boşa gitti. Bu kadar da olmaz. Müşteri hizmetlerini arıyorum kimseye bağlamıyorsunuz. Bugün ilk işim diğer bir operatör hattına geçmek olacak çünkü siz, insanları mağdur ediyorsunuz.

Canan 75 Okunma

Cevaplar

  • Canan'ın Teşekkür Mesajı29 Ağustos 2013

    TURKCELL Firmasının göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ederim. Sorunum halloldu.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön