3 g
Yorum Yap
#11856775

Turkcell'in İnternet Kotası Sorunu!

17.04.2019 tarihinde tarafıma ulaşan mesajda 05315876***numarasından aldığımız 50 GB internet kotamın dolduğu ve 15 TL karşılığında 3 GB paket tanımlandığını öğrendim. Sürekli olarak internetimi ve veri kontrolümü yaptığım 192.168.1.1 adres üzerinden veri tüketimime bakıyorum 40 GB dahi olmamış. Turkcell müşteri hizmetlerini arıyorum, durum belirtiyorum, bana dijital operatör uygulamasını indirmemi ve oradan detaylı görebileceğimi belirttiler.


Dijital operatörü açıp bakıyorum, orada da 40 GB internet kullanmadığımı gözlemliyorum. Bu durumu tekrar Turkcell müşteri hizmetlerine aktarıyorum, bana 50 GB kotamı aştığı özellikle vurguluyor. Müşteri hizmetlerine, Turkcell'in 19.2.168.1.1 adres üzerinden ve dijital operatör üzerinden baktığım verilerin daha düşük olduğunu belirtiyorum ama yanlış olduğunu kotayı aştığımı belirtiyor.


Madem bu şekilde diyorsunuz, sizdeki detaylı verileri bana yollayın inceleyeyim diyorum, hayır yollayamayız, dijital operatörden bakın diyorlar. Dijital operatörde düşük 40 GB çıkıyor diyorum yanlış diyorlar. Kısır bir döngü içerisinde benim dayattıkları faturayı kabul etmemi bekliyorlar. Benim henüz 40 GB bile internet kullanmadan ayrıca internet ücretini kabul etmiyorum. Üstelik 83 TL artı KDV olan faturam 111 TL olmuş.

Sezayi Sezayi 325 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi2 g

    Değerli Müşterimiz, Müşteri hizmetlerimize yapmış olduğunuz başvurunun çözüm süreci devam etmektedir. Sonuçlanması durumunda tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz talepleriniz için bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

  • Sezayi3 g

    Talebim ve ihtiyacım sizdeki fatura ve kullanım detayı ama biz bunu göndermiyoruz diyen bir müşteri hizmetleriniz var. Size ait 2 uygulamanın verisinin değil, bana göstermek ve yollamak bile istemediğiniz bir sistem veri dayatmasını kabul etmemi bekliyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları