19 Mayıs
#11995402

Turkcell'in Huawei Akıllı Saat Hediyesi Sorunu!

01.05.2019 itibariyle 6 ay kontratlı olarak Turkcell noktasından Huawei P30 aldım. Kampanya kapsamında Huawei Gt akıllı saat bedelsiz olarak 3 hafta içerisinde hediye edilecekti. Katılım kodu iletilmediği gibi Turkcell müşteri hizmetleri kampanya kaydının yapılmadığını ifade etti. Sorunun çözülmesi için talep oluşturulmasını rica ettiğimde bana Şikayetvar üzerinden şikayette bulunmam tavsiye edildi.

Yılmaz Yılmaz 702 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yılmaz22 Mayıs

  Şikayetvar sitesinde yaptığım başvuruya istinaden Turkcell Müşteri Hizmetleri tarafından belirtilen tarihte arandığım ve şikayetimin çözümlendiği bilgisi gerçeği yansıtmamaktadır. Huawei Akıllı Saat Hediyesi için tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadığı gibi Turkcell İnternet sitesi üzerinden hediyemi bedelsiz olarak temin etmek üzere gönderilmesi gereken indirim kodu da iletilmiş değildir. Konuyla ilgili Turkcell tarafının yapacağı açıklamayı merakla bekliyorum zira olmayan bir çözümden bahsediliyor.

 • Turkcell Temsilcisi22 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında inceleme yapılarak 19.05.2019 tarihinde konuyla ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

 • Yılmaz20 Mayıs

  532 Müşteri Hizmetleri yetkilisi ile 29 dakikalık bir telefon görüşmesi yaptım. Bu görüşmede şikayetim ile ilgili olarak Max 96 saat içinde bana geri dönüş sağlanacağı ifade edildi. Görüşme bittikten hemen sonra 532 den aradım. Aynı yetkili bana az evvel yanlış bilgi verdiğini talebimi oluşturduğunu sandığını ama sistem hatası nedeniyle talebi oluşturamadığını ifade etti. Sonra da bayinin adını almadığını işlemi yeniden yapacağını anlattı. Yaklaşık 30 dakika işlemi alamadığını söyledi. Şikayet com başvurusu yapmadan 532 ile konuşmak için aradığımı söylediğimde yardımcı olamıyoruz ama şikayet com üzerinden başvuru yaparsanız size geri dönerler dedi müşteri hizmetleri yetkilisi. Ben de buradan başvurdum sayın Turkcell.

 • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talepleriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Ziyaretçi Yorumları