16 Mayıs 2016

Turkcell'in Hizmet Anlayışı!

Turkcell'i bilgi almak için arıyorsun ve nezaketten uzak personeller tarafından karşılanıyoruz. Bir de üstüne tepki verince anket dışı bırakılıyorsun. Her görüşme sonra anket gönderen firma olumsuz görüşmen üzerine anket göndermiyor. Bu şikayetini iletmek için aradığında ayarlarının kapatıldığını öğreniyorsun. Adına oluşturulan şikayet formuna sözüm ona dönüş sağlanıyor. Lakin biz kaydı dinledik sizin bahsettiğiniz gibi bir görüşme olmamış müşteri temsilcimizle ilgili sorun yoktur deniliyor. Sonrasında yine ne değerlendirme formu nede sorunun çözümü sonrası gönderilen SMS'ler gelmiyor çok manidar memnun edemediği müşterisine anket formu göndermemek müthiş çözüm.

Nilay 51 Okunma

Cevaplar

  • Nilay08 Haziran 2016

    Herhangi bir dönüş sağlanmadı. Sağlanmış olsa cevapsız çağrı olur. Dönüş yapılmış gibi de yalandan SMS göndermişler aradık fakat ulaşamadık diye.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mayıs 2016

    Müşterimizi 19.05.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön