06 Nisan 2016

Turkcell'in Hediyelisor İş Ortağı İnsanları Mağdur Ediyor!

Turkcellin iş ortağı olan olan Hediyelisor servisinden 06.04.2016 tarihinde arandım ve Turkcell'in adını kullanarak 1 GB internet kazanmak için 1'e basın dedikten sonra telefon kapanarak gelen mesajda tarafımdan 4 TL üyelik bedeli kesilmiştir yazıyordu.

Turkcell'i aradığımda müşteri hizmetlerinin bana söylediği; bizim iş ortağımız yaptığından 4 TL'nin iadesini yapamadıklarını söylediler. İstediğin operatöre geç bizi bağlamaz dediler. Buradan Turkcell yetkililerine sesleniyorum; iş ortağınız telefonu yüzüme kapattı. Bende bulunan tüm hatlarımı ve tanıdığım tüm herkese bu durumu anlatacağım. Operatörlerini değiştirmeleri için.

Hakan 152 Okunma

Cevaplar

  • Hakan09 Nisan 2016

    09.04.2016 tarihinde Turkcell müşteri hizmetleri tarafından arandım. Görüşmemize istinaden hiçbir değişiklik olmamıştır. 4 TL iadesi yapamadıklarını tarafıma aktardı. Buradan bütün Turkcell kullanıcılarına seslenmek istiyorum mümkünse başka operatöre gecin Turkcell eski Turkcell değil.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 09.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön