18 Ekim 2013

Turkcell'in Güncel Fatura Mesajları Bıktırdı!

Turkcell senin bu güncel tutar mesajlarından bıktım artık. Bütün faturalarımı günü gününe ödememe rağmen sürekli güncel tutar mesajı gönderiyorsun. Yerli yersiz bazen gecenin geç saatinde güncel tutar mesajı göndermen yok mu sanki önemli bişey varmış gibi telime bakıyorum. Sizin gereksiz mesajlarınızdan bıktım. Turkcell senin uygulamalarından şikayetçiyim.

Birol 42 Okunma

Cevaplar

  • Birol05 Kasım 2013

    Turkcell daha sana kaç kere daha yazacağım güncel tutar mesajı gönderye devam ediyorsun. Lütfen güncel tutar mesajı gönderme istemiyorum. Göndermye devam edersen başka gsm şirketine geçeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizi 25.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön