19 Şubat 2016

Turkcell'in Game Over Aboneliği Yaptı

Kendi kendine üye yapıp sonrada para iade etmeyen kurum. 70 yaşında emekli kulübü üyesi olduğum bilinmesine rağmen oyun servislerine abone yapıp sonrada haksız kazanç elde ediliyor. Servisi iptal etmelerine rağmen haksız olarak aldıkları 14 TL'yi iade etmiyorlar.

Bilal 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 24.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Game Over servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bilal19 Şubat 2016

    Sıradan ve çözüme yönelik olmayan bir cevap. Sizi aradığımda sorunumu çözmüş olsaydınız zaten buraya yazmazdım. Bu yapılan tamamen haksız kazanç elde etmektir. Dur diyen olmadığı sürecede bu firmalar bu şekilde kazanç sağlamaya devam edecektir.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön