16 Mart
Yorum Yap
#10237323

Turkcell'in Fizy İçin Ücret Talep Etmesi

10 yıldır Turkcell kullanıyorum ve Platinum müşterisiyim. Fakat son dönemlerde Turkcell Fizy uygulamasından müzik dinleyebilmek için ekstradan 4₺ Premium üyelik istiyor. Eğer o 4₺'yi ödemezseniz istediğiniz şarkıları dinleyemiyorsunuz. Konu 4₺ ödeyememek değil, bu şekilde bir uygulama çıkartarak müşterilerinden yine ekstra kesinti yapmak. Böylesine büyük bir firmanın müşterilerine böyle ödemeler yükleyerek bu kadar basit bir işlemle para peşine düşmesini anlamıyorum.

Melih 1.202 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz, 2018 yılı itibariyle tarifeniz kapsamında fayda olarak yer alan fizy servisindeki bazı içerikler, ilgili içerik sağlayıcı firmalar ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, yeniden düzenlenmiştir. Bu nedenle tarifeniz kapsamındaki üyeliğiniz çerçevesinde bazı içerikleri 30 saniye versiyonları ile dinlemeye başladınız. Mevcut üyeliğiniz kapsamında, hala fizy’de yer alan milyonlarca şarkıyı, video klipleri ve radyo kanallarını üstelik internetinizden harcamadan dinlemeye devam edebilirsiniz. fizy Premium Ek üyeliğine geçmeniz halinde 30 saniye içerikleri de tam versiyonları ile yeniden dinlemeye başlayabilirsiniz. fizy Premium Ek üyeliği kısıtlı bir süre için size özel aylık 13,99 TL yerine 4 TL. fizy Premium’da milyonlarca şarkı, video klip, onlarca radyo kanalı ve özel video içerikler sizi bekliyor! http://music.fizy.com/fizy-paket-alma/index-zz.html?packageID=603820236 Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 7571532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler