11 Kasım 2013 #2024186

Turkcell'in Fiber İnterneti Hayal Kırıklığına Uğrattı!

İnternet hız testinde hızım 3 Mbps fakat basit sayfaları bile açmak çok fazla zaman alıyor. Hatta sayfa zaman aşımından dolayı sayfa yanıt vermiyor,kotamın 10gb olmasına rağmen kesinlikle 10gb'ı aşmadığıma emin olduğum halde kotanız dolmuştur mesajı geliyor ve hızımı düşürüyorlar. Turkcell'den nasibini alan yakın çevremde amcam var. Yurt dışından sadece 2 veya 3 görüşme yaparak 5 6 ay boyunca 700 küsür TL fatura ödemiştir.

Kamer 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimizi 13.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön