24 Nisan #10371733

Turkcell'in Fatura Artırma Yöntemi!

Yıllardır Turkcell müşterisiyim. Aktif kullanılan 4 tane hattım var. Yurt dışındaki kardeşime çağrı bırakmak isterken kardeşimin telesekreteri devreye girdi ve 1 saniyelik bir görüşme gerçekleşti. Telefonu kapatır kapatmaz Turkcell'den gelen mesajla benim için Turkcell bitmiştir. 0 bir saniyelik görüşme yüzünden Turkcell bana yurtdışı görüşmelerim için 14 TL karşılığında 60 dakikalık bir paket tanımlamış. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Böyle bir paket istemediğimi, benim onayımı almadan, böyle bir talebim olmadan 1 saniye için bana paket tanımlamalarının haksızlık olduğunu, bu istisnai görüşme haricinde yurt dışıyla görüşme yapmadığımı, bu pakete ihtiyacım olmadığını söyledim. Yapacak bir şey olmadığını y. dışını aradığım için paketin otomatik tanımlandığını söyleyip durdular. Ayıptır. 4 hattımı da taşıyacağım.

Ahmet 342 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet27 Nisan

  Bana herhangi bir bilgi verilmedi. Geri dõnüs yapılmadı. Aldatmaya devam ediyorsun Turkcell!

 • Turkcell Temsilcisi27 Nisan

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.04.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet26 Nisan

  Arayan, soran çözüm sunan kimse olmadı. Turkcell'den hala geri dönüş yok. Verecekler cevap belli aslında, efendim o paket otomatik tanımlanıyor...!

 • Turkcell Temsilcisi25 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön