08 Ekim 2016

Turkcell'in Dört Dörtlük Paket Izdırabı!

07.09.2016 tarihinde Turkcell'in "dört dörtlük paket" lerin den birine geçtim. Bir gün sonra doğal olarak mevcut internet sağlayıcım Türk Telekom ev internetimi inanılmaz bir hızda kesti ve/veya hattın alt yapısını hazırladı. Ve şu tarih (07.10.2016) itibarı ile tarafınızdan henüz bağlantı oluşturulmadı. Bu süre zarfında da evimde internet yok tabi.
Bu da yetmezmiş gibi mevcut internet sağlayıcı firma cezalı fatura yansıttı ve hala yansıtıyor. O da yetmedi dört dörtlük pakette 79 TL 'ye hem GSM paketi hem de ev interneti verme sözü veren Turkcell şu an için 92.50 TL fatura yansıttı.
Neymiş! Modem bağlanmamış mış. Hem internetimi bağlamıyorsun hem faturayı yükseltiyorsun. Bir de 120 TL'ye kadar olan cezaları ödeyeceklerini vaat etmişlerdi.

Berati 75 Okunma

Cevaplar

  • Berati12 Ekim 2016

    Siz müşterinizi oyalarken faturanız katlamalı bir şekilde bu sabah geldi zaten. Bu dört dörtlük mağduriyetimi gidermeden tek kuruş ödeme yapmayacağımı bilmenizi isterim. 0532 532 0000 numaranızı bu süre zarfında onlarca kez aradım. Sadece müşterinizi oyalıyorsunuz. İlk müşteri temsilcinizle görüşüp yanlış yazdıkları adresi düzeltiyoruz, başka bir gün başka bir müşteri temsilcisi adres düzelmemiş diyor. Müşteri olarak kalite standardı gereği görüşmelerimizi kaydediyoruz. İhtiyaç duymanız halinde yardımcı olabilirim. Tekrar hatırlatayım dört dörtlük mağduriyetimi gidermeden tek kuruş ödemeyeceğim.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön