26 Ağustos 2013

Turkcell'in Deneme Paketi Yanıltıyor!

Deneme paketi 1 gb 1 ay boyunca 3 TL. Kampanya bu ama bakın Turkcell insanı nasıl yanıltıyor? Önce müşteri hizmetleri çalışanı telefonun neti aktif ediyor. Tabi telefon neti aktif hale gelince hemen güncelleme yapıyor. Sonra neti aktif hale getirebilen yüce kudret her nedense paketi aktif etmiyor ve bize mesaj yoluyla pakete abone olmamızı söylüyor. Yapıyoruz. 5 dakika sonra 5 TL net kullanımı olduğunu görüyoruz.


Tekrar aradığımızda bize daha önce neti kullandığımızı deneme paketi için daha önce interneti kullanmamış olmamız gerektiğini söylüyor. Biz zaten kullanmadık. Biz aktif hale getirdik sonra siz mesaj yazana kadar telefon güncelleme yaptı.

Serhat 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön