24 Ağustos 2013

Turkcell'in Cuma Candır Kampanyası!

Cuma Candır isimli bir kampanya yaptınız. Ürün fiyatı atılan tweetlerle 0'a indiğinde kod açılacak kodu gönderen ilk 50 kişi kazanacak. Şimdi geleyim benim durumuma. Laptop, ipad, akıllı telefon olmak üzere 3 yerden sitede takipteydim. Fiyat 0 olana kadar bunların başından ayrılmadım saatlerce. Lakin fiyat 0 olunca ilk 1 dk kod göster butonu çalışmadı.


Ben takipte olduğum sure içinde zaten elimde telefon mesaj yazma yeri açık olarak beklemekteydim. Sayfayı bütün cihazlardan yeniledim ve nihayet kod butonu aktif oldu ve yazıp yolladım hemen. Lakin gelen mesaj fiyatın 0'a inmediğini söyledi. Bir daha yazıp yolladım yine aynı şey. Tekrar denedim talep fazla dedi. Bu nasıl bir mantıktır acaba?

Batuhan 231 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cuma candır kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön