30 Ağustos 2013 #1984234

Turkcell'in Cihaz Kampanyasından Yararlanamıyorum!

Daha önce 2 kez faydalanmış olduğum Turkcell cihaz kampanyasından,bir cihazımın taahhüdü bitmiş olmasına rağmen yeniden 2. cihaz için kampanyadan faydalanamıyorum.Sebep olarak düzenli ödenmeyen faturalarım gösterildi.


Daha önce 2 kez Turkcell müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerimde,maaş günüme denk gelmediği için fatura kesim tarihimin bir hafta ileri alınmasına istemiştim fakat cihaz kampanyasından faydalandığım için kesim tarihinde oynama yapılamayacağı tarafıma söylenmişti.


Hiçbir ödenmemiş faturam olmamasına rağmen şu anda cihaz kampanyasından faydalanamıyorum.

Muhammet 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 03.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Cihaz Kampanyaları ve Fatura Dönem Değişikliği kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön