19 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10458194

Turkcell'in Can Sıkan Hizmetleri!

Upcaal uygulama indirene hediye internet deniliyor. İndiriyoruz gelmiyor, sürpriz nokta olayını yapana diye bir şey var yapıyoruz gelmiyor, harita açılmıyor. Hepsinden önemlisi 532 'yi arıyoruz müşteri temsilcisine bağlanalım diye hattımızda TL veya kontör yok diye bağlayamıyoruz dediler. Biz müşteri değil miyiz kardeşim, ne demek! 28 yaşındayım 13 yıldır telefon kullanıyorum ve hep Turkcell abonesi oldum benim acil internete ihtiyacım var aksi takdirde başka operatörlere geçmeyi düşüneceğim. Bir şey daha ben mail atıyorum acil internet lazım diye bana 10 iş gününde döneriz diyorlar dalga geçer gibi.

Samet Samet 1.749 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Yaptığımız tüm kampanyalarda amacımız müşterilerimize avantajlar sunabilmektir. Sizlerin beklentilerinizi göz önünde tutarak sürekli kampanyalarımızda ve tarifelerimizde güncellemeler yapıyoruz. Her kampanyamız belirli kurgular ile sunulmakta ve koşullarını sağlayan müşterilerimiz faydalanabilmek için başvuru yapabilmektedir. Yararlanabileceğiniz kampanyalarımızı http://turkcell.li/TcellHesabim Turkcell Hesabım uygulamasından inceleyebilir veya 0532 757 22 22 numaralı hattımızı ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarımızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler