27 Ocak 2014 #2258637

Turkcell'in Çağrı Bekletme Süreleri Çok Uzun

Bana geri dönüş yapacak olan kişi Türk Dil Kurumunun sitesinden "birazdan" kelimesinin anlamını kontrol edip arasın yoksa onu çok kötü bozacağım! nişanlımın aboneliği hakkında bir işlem yapmak için ilk aramamda 9 dakika 50 saniye, 2. aramamda yaklaşık 8 dakika, 3. aramamda 14 dakika (telefon yüzümüze kapatıldı), 4. aramamda şu an 7. dakika ve hala beklemekteyim.


Çağrı bekletme süreleriniz ortalama olarak kaç dakikadır? Çağrı kapatma süreleriniz ortalama olarak ne kadardır? Yoğunluk sebebiyle deniyor, çağrı merkezinizde sadece 2-3 kişi falan mı çalışıyor? Bu bekleme süreleri tarifelerden düşmekte; tüketicilerinizi bu yüzden mi bekletiliyorsunuz?

Melih 87 Okunma

Cevaplar

  • Melih31 Ocak 2014

    Bana, ilettiğim sorularla alakalı hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Beyanınızı gözden geçiriniz. Kimseyi yanlış yönlendirmeyin

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön