11 Şubat 2014 #2288856

Turkcell'in Bıktıran Teklif Aramaları!

Turkcell beni sürekli bant kaydıyla arayıp su paketi şu fiyata verelim diye aramalar yapmaktadır. En son 05/02/2014 saat: 19:49'da 05327572222 numaradan aradı ve aynı şekilde tekliflerde bulundu. Ben bir Vodafone abonesiyim ve paketimden memnunum anlayın artık bunu. Bu yaptığınız kanunen yasal bir işlem olmamakla beraber beni akşam saatinde aramanız ayrı bir saygısızlık. Bu tip aramaların tekrarlanması halinde Turkcell' in iznim olmadan rehberine kayıt edip sürekli bu şekilde rahatsızlık vermesinden ötürü yasal haklarımı arayacağımı tarafınıza beyan ediyorum.

Numan 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Reklam Mesajları ve Aramaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön