03 Şubat 2014

Turkcell'İn Bayisi Eksik Bilgi Verdi

Kamu olarak Vınn kullanıcısıyım. Yalnız babam 5gb olarak sözleşme yaptırıyor ve babama eksik bilgi veriliyor. 1 sene sonra sözleşmenin bittiği söylenmiyor ve sözleşmenin sonunda bana sms ile bilgilendirilmede gönderilmiyor. Ocak ayında 4gb kullanım geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve sözleşme bitti için 42 tl faturamın geleceğini söylediler. Eksik bilgilendirme olduğu için Turkcell bayisinden şikayetim var ve mağdurum.


Üstüne üstlük de sözleşmeyi takip etseydiniz diye de söylenişte bulunuyor Turkcell bayisi.
Bu kadar mı önemli müşteri memnuniyeti anlamış değilim.

Zahide 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizi 03.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön