25 Şubat 2013 #1653869

Turkcell'in Aylık Paket Yanıltmacası!

Turkcell'den aylık ödemek üzere Hepsi Paket almıştım ve fiyatı 49 liraydı.. Ancak ay sonu faturama 59 lira geldi ve müşteri danışma hattını arayınca bize 1 yıllık sözleşmeyle aylık 49 lira olacağını söylediler ve Turkcell'in web sitesinde bu ayrıntıya dahil hiçbir bilgi yok!


Ben 49 liralık paket aldım ama sözleşme yapmadan 59 lira olacağına dair bir bilgi görmeden bunu nasıl bilebilirim siz söyler misiniz? Hadi yıllık sözleşmeyle aylık 49 lira diye yazılır, aylık sözleşmeyle 59 lira diye yazılır anlarım.. Ciddi şekilde asabım bozuldu zaten Turkcell'i arayıp da "canlı operatöre" ulaşmak da ayrı bir konudur..

Aydın 51 Okunma

Cevaplar

  • Aydın28 Şubat 2013

    siz yeni mi eklediniz bunu? o kadar baktım da görmedim o detayı şu linki atana kadar?

  • Turkcell Temsilcisi28 Şubat 2013

    Hepsi paketi aylık abonelik ücreti 59 TL olup yıllık abonelik kampanyasına katılım yapılması durumunda ücret 49 TL olarak yansıtılmaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgiler web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/konusmavemesajlasma/faturalihat/Hepsi-Paketi.aspx linkinde yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön