22 Ekim 2016 #6754978

Turkcell'in Astroklub Gibi Art Niyetli Servislere Göz Yumması

Facebook ve diğer sosyal medyada sözde bilinçaltı testi yapıyoruz diyerek insanları yanıltan, sayfalarına gelen kişileri teste başla butonu üzerine koyduğu onaylıyorum butonu ile kandıran Astroklub servisi tamamen art niyetlidir. Hiçbir insan aylık 20 TL ücretle saçma sapan bilinç altı testi yaptırmaz. Astroklub herhangi bir hizmet vermeden insanları sosyal medya üzerinden çekerek Turkcell müşterilerini saf yerine koymaktadır. Ama burada suçu Turkcell'de buluyorum.


Astroklub kapansa yerine onlarca tuzak site açılır. Turkcell'in yapması gereken bu servisleri bünyesinde barındırmamaktır. Ailecek Turkcell kullanıyoruz ama bu olay sonucu Turkcell'den soğuduk. Kendi hattımdan yapılan bu üyelik ücretlendirilmesinin iadesini talep ediyorum ve Turkcell'in bu art niyetli servisleri bünyesinde barındırmamasını istiyorum.

Duygu 141 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön