19 Ağustos 2017 #9200301

Turkcell'e Verdiğim Cihazın Gelmesini Bekliyorum!

03.07.2017 tarihinde ekranı kırık olan iPhone 6S telefonumu Turkcell'e teslim ettim, fakat tarafıma yasal sürecin 21 iş günü olduğunu beyan ederek telefonumu evrak karşılığında teslim ettim. 21 iş günü geçmesine nazaran herhangi bir arama ve bilgilendirme tarafıma yapılmamış olup, dolayısı ile kendim aradım. Aldığım cevap, telefonunuzu Genpa'ya verildi, sonucu için mail atalım dediler ve atıldı. Her gün Turkcell müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalıyorum. Aldığım cevap ise, her defasında mailimize teknik servis tarafından cevap alamıyoruz oluyor. Tekrar aciliyetini belirten mail kaydı oluşturalım cevabı tarafıma sunuluyor bu şekilde iki günde bir şikayet maili oluşturuyoruz, fakat hala sorun çözülmüyor. Gerekli şikayeti il tüketici halem heyetine dilekçe yazarak bildirmeyi düşünüyorum.

Rahmi 875 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2017

    Müşterimiz ile 24.08.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Rahmi20 Ağustos 2017

    Vallahi hiçbir şekilde tarafınızdan şahsıma dönüş yapılmıyor sürekli ben arıyorum aldığım tek cevap acil olduğunu belirten form oluşturmak 2 ay olmak üzere ve tarafınızdan şahsıma herhangi bir dönüş sağlanmamaktadır. Bu yüzden pazartesi günü il Tüketici Hakem Heyetine verilmek üzere gerekli evrakları ve dilekçemi hazırladım

  • Turkcell Temsilcisi19 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön