07 Ekim 2013
Yorum Yap
#2048423

Turkcell'e Olan Borcum Bitmek Bilmiyor!

2012 senesi içerisinde Turkcell'den 3G modem olan vınn aldım. Bu modemi aldıktan sonra genç yaşta olmama rağmen kanser hastalığına yakalandım. Tedavi sürecim boyunca bu vınn hizmetimin faturalarını 3 ay ödeyemedim. Zaten bu 3 ayın bir buçuk ayı hastahanede yattım.


Turkcell haklı olarak bu 3 aylık faturayı benden istedi, fakat üç ay faturayı ödemediğim için bana 180 TL ceza kesti, hem faturalarımı hem kesilen çağ dışı cezayı hiç sesimi çıkartmadan ödedim.


Sonra müşteri hizmetlerine mail atıp durumumu söyledim ve artık borç çıkarmamalarını söyledim, onlarda sistemlerinden bakarak artık borcunuz yoktur dediler, fakat sonra 26 TL daha ödeme geldi onu da ödedim, şimdi 6 TL daha geldi. Yeter artık Turkcell bir daha ne olur borç göndermeyin!

Serkan 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 10.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell 3G data hattına ait fatura bilgisi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler