05 Aralık
Yorum Yap
#11253164

Turkcell'e Gönderdiğim Ürünüm Kayboldu!

Uzun bir süredir Turkcell Platinum müşterisiyim, sipariş numarası 2153224 SBS bt700 kablosuz kulak içi kulaklık gümüş ürünümü yaklaşık 7 ay önce Turkcell sanal mağazadan faturama yansıt özelliği ile teslim aldığımda arızalı olduğu için Turkcell'i arayarak durumu kendilerine bildirdim bana anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile ürünümü göndermemi istedi bende gönderdim o günden beri bir haber yok ne ürünüm geri geldi ne de para iadesi oldu bu ürün kayboldu mu çalındı mı bilmek istiyorum ürünümü yollasınlar ya da tutarın faturamdan düşsünler bir müşteri bu kadar süredir mağdur edilmez. Konu ile gerekli bilgileri fatura dekont hepsini Turkcell'e attım bu işi çözsünler artık ayıptır günahtır bu kadar eziyet.

Sinan 681 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinan06 Aralık

    Turkcell e yüzlerce kez yazılı ve sözlü müracaatlarım oldu ama hiçbir sonuç alamadım incelediğinizde kendinizde göreceksiniz benim anlamadığım koskoca bir firma kendisine inanmış güvenmiş bir müşterisini neden bu kadar uğraştırır, her şeyi geçtim yazık günah be Tuzla depolarınıza gittim defalarca yüzlerce aradım dosyalar açtırdım hep aynı cevap ilgileniyoruz deniyor ama bir kez aranmadım bile tam, yedi ay oldu bu mağduriyeti Turkcell e yakıştıramadım sizlere güvenmiyorum inanmıyorum artık

  • Turkcell Temsilcisi06 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler