27 Şubat 2016

Turkcell'e Bağlı Döver Hukuk Bürosunun Tehditleri İnanılmaz!

Turkcell'e sesleniyorum, eşimin geçmiş yıllardan kalan borcu çıktı. Döver hukuk bürosu diye kendini bilmez bir yerden eşimin kuzenlerine, annesine, abisine, ablasının erkek arkadaşına kadar bir çok kişiye borcu vardır SMS'i gönderilmiş. Bu nasıl bir sistemdir! Telefon ile aradığımız zamanda bizi tehdit ediyorlar, hem de hapis cezası ile. Yasal haklarımı biliyorum, insanları tehdit ediyorsunuz, korkutuyorsunuz. Telefondaki kadın ise farklı bir ağızla konuşuyor. Siz kimsiniz nasıl bizim huzurumuzu bozarsınız. Başkasına nasıl benim hakkımdaki bilgileri gönderirsiniz. Siz o kişilerin telefonunu hangi yasal haklar ile elde ettiniz. Turkcell'e sesleniyorum lütfen gereğini yapınız. Böyle bir durumda ilk bizim ile iletişime geçmeniz gerekmez mi? Gerçekten bu durum hiç hoş değil.

Deniz 294 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Şubat 2016

    Müşterimizi 29.02.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön