18 Ocak 2014 #2242802

Turkcell'den Yurt Dışı 30 SMS Paketi Aldım Kullanamadım

Sms paketini satın aldıktan sonra, acil yurt dışına mesaj çekmeme rağmen, hiçbir mesajım ulaşmamıştır. Hizmet bedeli olarak benden alınan ücretin iadesini talep ettim. Yanıt çok komikti. 'yurt dışındaki operatörle iletişim kurun! Yanıtı, Turkcell'e hiç yakışmadı. Hattımda ya da paketimde bir sorun yaşanmazken, gitmeyen ama gitti görünen mesajların ücretinin kesilmesini haklı bulmuyorum.

İsil 149 Okunma

Cevaplar

  • İsil22 Ocak 2014

    Turkcell bana şikayetimin ardından geri dönüş yaptı. Ancak bir çözüm üretemediği gibi, hizmet veremediği bu paket için ücret iadesi de yapamayacağını açıkladı. 'Haklısınız ama şimdiye dek bu durum ile ilk kez karşılaşılmıştır' yanıtı beni tatmin etmedi, talebim yerine getirilmedi. Yurtdışı operatörü ile görüşün ne demek. Benim muhatabım, hizmeti talep ettiğim Turkcell mi yoksa Dunyanın bir ucundaki operatör mü? Yaşadığım hayal kırıklığı bir yana, yurtdışındaki yakınımla görüşememem bir yana, acil durum sebebiyle güvendiğim Turkcell'in beni yarı yolda bırakmasının hiçbir geçerli ve haklı tarafı yoktur. Hizmet almadan önce Turkcell'i bir kez daha değerlendirmenizi tavsiye ederim.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön