17 Mart
Yorum Yap
#10244061

Turkcell'den Yazılı Borcum Olmadığı Halde Reel Alacak Sürekli Tehdit Ediyor

Turkcell der ki bana borcun yok, Reel Alacak kim ben onla sözleşme yapmadım bir şey almadım Turkcell'den yazılı borcum olmadığı halde Reel Alacak sürekli tehdit eden bir firma Turkcell bize verdi diyor ikisinden de şikayetçiyim. Reel Alacak'a da 1500 TL 5 taksit yaptılar 2.'yi verdim neye veriyorum kime veriyorum bilmiyorum, gariban kızları koymuşlar. 18 yaşında sözde hukuk bürosu. Hakkımı helal etmiyorum ne bu dünyada ne de öbür dünyada 8 yıl önceki makbuzu nereden bulayım, dava dosyasını aradım adliye diyor ki pasif etmişler. Dosyayı ben ödedim sonra kaldırmak yerine pasife düşürmüşler, sonra zaman geçiyor unutuyorsun aktif ediyorlar.

Efkan 690 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler